Internat ZST

ul. Koszalińska 81

78-400 Szczecinek

tel. 94 37 404 69

Internat jest integralną częścią Zespołu Szkół Technicznych w Szczecinku i mieści się w 2-piętrowym budynku przy ulicy Koszalińskiej 81.

Internat jest placówką koedukacyjną posiadającą 100 miejsc dla uczniów pobierających naukę w szkołach ponadpodstawowych z terenu Szczecinka.

Pracujemy przez pięć dni w tygodniu: od niedzieli godzina 16.00 do piątku do godziny 18.00.

Internat nie zapewnia pościeli dla wychowanków (przywożą je z domu).

Wychowankom zapewniamy całodzienne  wyżywienie w stołówce, które przygotowywane jest przez nowoczesną kuchnię internatu.

W trosce o opiekę i bezpieczeństwo wychowanków internatu, prowadzone są całodobowe dyżury wychowawcze przez kadrę pedagogiczną.

W budynku internatu jest monitoring wizyjny.

Opłata za zakwaterowanie wynosi 80zł/za każdy miesiąc pobytu.

Zgodnie z regulaminem inernatu pobierana jest zwrotna kaucja w wysokości 500 zł.

Dysponujemy:

1. 3 – osobowymi  pokojami noclegowymi dla uczniów ( część pokojów z pełnym węzłem sanitarnym)
  2. strefą aktywnego wypoczynku,
  3. pokojem cichej nauki,
  4. nowoczesną kuchnią oraz stołówką – zapewniającą całodobowe wyżywienie, zgodne

z obowiązującymi zasadami racjonalnego żywienia,

1.  bezprzewodowym Internetem,
  2. nowoczesnymi łazienkami i toaletami - na każdym z pięter internatu.

Oferujemy:

1. całodobową opiekę,
  2. trzy smaczne posiłki dziennie w cenie 15 zł/dzień – płatne do 15 każdego miesiąca,
  3. śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu,
  4. zaplecze sportowe - korzystanie ze szkolnej sali gimnastycznej oraz z przyszkolnego boiska „ORLIK”.

Opłaty za internat:

1. opłaty za zakwaterowanie i wyżywienie należy dokonywać do 15 – go każdego miesiąca (kwota zaksięgowana na koncie bankowym szkoły),
  2. wpłaty dokonywać na konto:

Bałtycki Bank Spółdzielczy w Darłowie O/Szczecinek

Zespół Szkół Technicznych w Szczecinku

36 8566 1042 0501 1320 2004 0001

Z dopiskiem:

Zakwaterowanie i wyżywienie (Imię i nazwisko ucznia/wychowanka) w internacie za miesiąc (podać jaki miesiąc i rok).

W przypadku płatności przelewem prosimy  pamiętać o dokładnej kwocie przeliczonej dla każdego ucznia/wychowanka.

Zgodnie z regulaminem internatu pobierana jest jednorazowa zwrotna kaucja w wysokości  500 zł.

Jednorazową (zwrotną) kaucję w wysokości 500,00zł proszę wpłacać na konto szkoły:

Zespół Szkół Technicznych w Szczecinku

ul. Koszalińska 81, 78-400 Szczecinek

nr konta:  79 8566 1042 0501 1320 2004 0003

(z dopiskiem: „Kaucja za okres pobytu w internacie (podać imię i nazwisko ucznia/uczennicy))

W czasie przeznaczonym na relaks i rozrywkę istnieje możliwość korzystania z pokoju telewizyjnego oraz gry w  tenisa stołowego.

W ramach aktywnej organizacji czasu wolnego nasza młodzież ma możliwość korzystania z sali gimnastycznej  w szkole oraz z boiska  „ORLIK”.

Atutem internatu jest jego położenie tuż obok szkoły oraz w bliskości przystanku linii komunikacji miejskiej oraz sklepów.

Zdjęcia internatu można obejrzeć w zakładce Album fotograficzny lub klikając w zdjęcie