DZIEŃ SŁODKOŚCI

26 września  w naszej szkole zorganizowaliśmy dzień łasucha. Uczniowie mogli poczęstować się słodkimi wypiekami i pysznymi kanapkami, które zostały przygotowane przez nasze uczennice. Spróbowali również wyśmienitej kawy i herbaty.

AKCJA "GÓRA GROSZA 2013"

26 listopada 2013 roku ruszyła akcja "Góra Grosza 2013". Celem przedsięwzięcia jest zebranie środków na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, a w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze. Nasza szkoła po raz kolejny bierze czynny udział w tej akcji. (zdjęcia w galerii szkoły)

DZIEŃ KOLORU CZERWONEGO

Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs pn"Dzień koloru czerwonego" który miał zachęcić wszystkich do ubrania coś czerwonego. Uczniowie i pracownicy szkoły pozwolili sobie na odrobinę szaleństwa i ubrali się na czerwono. Była przewidziana nagroda dla klasy, która będzie miała jak najwięcej osób przebranych. Nagroda to nie pytanie w danym dniu. Wygrała klasa I TZB a, III TZB/AK oraz IV TZ A/K. Gratulujemy. (zdjęcia w galerii szkoły)

DZIEŃ ŹYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

"Życzliwość jest pragnieniem szczęścia drugich"

21 listopada obchodziliśmy dzień pełen usmiechów, dobrych uczynków i pozytywnych emocji, czyli ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ. W tym dniu można było napisać kilka miłych słów, pozdrowień w formie listó i wrzucić do skrzynki znajdującej się na holu. Następnie wszystkie listy dostarczone zostały do adresatów. (zdjęcia w galerii szkoły)

MIKOŁAJKI

6 grudnia w naszej szkole odbył się kolejny kolorowy dzień. Ponownie towarzyszył nam kolor czerwony z akcentem światecznym czyli czapka mikołaja, rogi renifera lub coś podobnego związanego ze świętami. Wszyscy bawili się super przy choince.

ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE

Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru

przyniesie spokój i radość.

Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia

żyje własnym pięknem,

a Nowy Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem.

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia,

Niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia.

DZIĘKUJEMY !!!!

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego składają serdeczne podziękowania wszystkim członkom SU, którzy swoją pracą i zaangażowaniem wnieśli wiele dobra w życie szkolne.

To oni byli motorem nowych pomysłów, które realizowali przy wsparciu opiekunów, to oni czynili wszystko, by umilić całej społeczności uczniowskiej czas spędzony w szkole. Wszystkim serdecznie dziękujemy za miłą współpracę, za uśmiech, życzliwość.

"CZASEM WDZIĘCZNOŚĆ TRUDNO JEST UBRAĆ W SŁOWA

WTEDY PROSTE - DZIĘKUJEMY - ZAWIERA WSZYSTKO

CO CHCEMY WYRAZIĆ".

Anna Chmura, Jolanta Wójtowicz

WAKACJE!!!

Z okazji zakończenie roku szkolnego Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom Szkoły składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.

Uczniom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.