COVID-19

Informujemy, że od dnia 30 lispotada 2020r. przywracamy zajęcia praktyczne realizowane w formie stacjonarnej w szkole i u pracodawców w ilości do 10 godzin tygodniowo. W przypadku uczniów, którzy mają zajęcia praktyczne w wymiarze większym zostaną poinformowani o sposobie prowadzenia kształcenia przez Kierownika Szkolenia Praktycznego.

Od 9.11 do 27.11 zajęcia praktycznej nauki zawodu będą realizowane online za pośrednictwem platformy TEAMS.

Obowiązuje harmonogram zajęć zgodnie z planem lekcji w Librusie (nauczyciele wprowadzają zajęcia w Teams zgodnie z arkuszem organizacyjnym warsztatów).

Uczniowie z zakładów zewnętrznych, również  przechodzą na tryb pracy zdalnej i zostają dołączeni w TEAMS do grup opiekunów klasy.

Uczniowie z niepełnosprawnościami lub nie mający możliwości realizacji zajęć w trybie online mają możliwość uczestnictwa w zajęciach na terenie szkoły.

Aneks_do_zarzadzenia_nr_9.pdf

Informujemy, że w związku ze wzrostem zachorowań wprowadzamy nauczanie zdalne dla przedmiotów teoretycznych. Natomiast kształcenie praktyczne pozostaje bez zmian.

Zarzadzenie_nr_9.pdf